|
|
Die Elche kommen:
Festivalorte in blauer Farbe wurden von der Elchherde bereits besucht.
01 TIRSCHENREUTH 15.06. Sonntag 15.00 Uhr · hodin Kath. Stadtpfarrkirche Maria Himmelfahrt, Kirchplatz 2
02 CHEMNITZ (GRÜNA) 17.06. Dienstag · 18.30 Uhr · hodin Folklorehof Plaißaer Straße 18
03 BAD ALEXANDERSBAD 18.06. Mittwoch · 18.30 Uhr · hodin středa Festsaal Königin Luise Markgrafenstraße
04 CHLUM SV. MAŘÍ 21.06. sobota · Samstag 14.00 hodin · Uhr poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie Wallfahrtskirche Maria Himmelfahrt, nám. J.W.Goetha
05 NAUNDORF (STRUPPEN) 21.06. Samstag · sobota 18.30 Uhr · hodin, Robert-Sterl-Haus Robert-Sterl-Str. 30
06 WEESENSTEIN (MÜGLITZTAL) 22.06. Sonntag · neděle 9.00 Uhr · hodin, Schloßkapelle · zámek
07 TRMICE 22.06. Sonntag · neděle 12.00· Uhr hodin, zámek · Schloß
08 TEPLICE 22.06. Sonntag · neděle 14.30 Uhr hodin · středa, Dům kultury Kulturhaus, Mírové nám
09 LOKET 22.06. neděle · Sonntag 18.30 hodin · Uhr, hrad · Burg
10 BAD STEBEN 24.06. Dienstag ·úterý 16.00 Uhr Großer Kurhaussaal Velký Lázeňský sál
11 THOSSEN (REUTH) 24.06. Dienstag · úterý 18.30 Uhr · hodin, St. Martin-Kirche kostel, Am Burgbach
12 TÖPEN 24.06. Dienstag ·úterý, 20.30 Uhr · hodin St. Martinskirche kostel · Kirchstraße
13 CHEB 26.06. ·čtvrtek · Donnerstag 18.30 hodin · Uhr, Galerie der Bildenden Kunst, nám. krále Jiřího z Poděbrad
14 SKALNÁ 26.06. čtvrtek · Donnerstag 20.30 hodin · Uhr, kostel sv. Jana · Kirche
15 ŠABINA 28.06. sobota · Samstag 15.00 hodin · Uhr, přírodní scéna Naturbühne
16 CARLSFELD (EIBENSTOCK) 28.06. Samstag · sobota, 18.00 Uhr · Trinitatiskirche hodin kostel
17 CHOMUTOV 29.06. neděle · Sonntag 13.00 hodin · Uhr, Galerie Špejchar náměstí 1. máje
18 NOVÝ HRAD (JIMLÍN) 29.06. neděle · Sonntag 16.00 hodin · Uhr, hrad · Burg
19 DRESDEN (PILLNITZ) 29.06. Sonntag · neděle 20.00 Uhr · hodin, Schloß · zámek, Park
20 WUNSIEDEL (SCHÖNBRUNN) 30.06. Montag · pondělí 18.30 Uhr · hodin, St. Peter-Kirche · kostel
21 PLAUEN
01.07. Weißbachsches Haus Nr. 1, Innenhof, bei schlechtem Wetter im Gössel-Saal
22 WIEDERSBERG (TRIEBEL) 03.07. Donnerstag · čtvrtek 18.30 Uhr · hodin, Kirche kostel
23 ÚSTÍ NAD LABEM 04.07. pátek · Freitag 18.30 hodin · Uhr,kostel Nanebevzetí Panny Marie Maria-Himmelfahrt-Kirche Bílinská ul.
24 Pirna 05.07. Samstag · sobota 10.30 Uhr · hodin, Ausstellung Hospitalkirche, Siegfried-Rädel-Straße
25 DĚČÍN 13.07. Synagoga Synagoge Žižkova 4
26 BANNEWITZ 05.07. Samstag · sobota 16.00 Uhr · hodin, Schloß- und Studienstätte Nöthnitz zámek, Am Schloß
27 SOHLAND/SPREE 05.07. Samstag · sobota 18.30 hodin, Sternwarte hvězdárna »Bruno-H.-Bürgel« Schluckenauer Straße
28 HEIDENAU-GROSSSEDLITZ
06.07. Barockgarten, Untere Orangerie Barokní zahrada, Dolní oranžerie
29 VELKÉ BŘEZNO
06.07. Uhr zámek · Schloß
30 OSEK 06.07. neděle · Sonntag Osek, 15.00 hodin · Uhr, Cisterciácký klášter Kloster
31 ADORF/VOGTLAND 08.07. Dienstag · úterý 18.30 Uhr · hodin, Michaeliskirche kostel, Marktplatz
32 KIRCHGATTENDORF (GATTENDORF) 10.07. Donnerstag · čtvrtek 18.00 Uhr · hodin, Kirche ·kostel, Kirchberg
33 HIRSCHFELD 11.07. Freitag · pátek 18.30 Uhr · hodin, Pfarrhof St. Michaeliskirche farní dvůr, Werdauer Straße bei schlechtem Wetter bei der Kirche za špatného počasí v kostele
34 NEUENSALZ 11.07. Freitag· pátek ,20.30 Uhr · hodin Kapelle Altensalzer Str. 2
35 OELSNITZ / VOGTLAND 12.07. Samstag · sobota 18.30 Uhr · hodin, Katharinenkirche · kostel Gartenhäuser
36 RÖTHENBACH (ARZBERG) 12.07. Samstag · sobota 20.30 Uhr · hodin, Schloß · zámek Am Schloßplatz
37 OSTROV 13.07. klášterní kostel Zvěstování Panny Marie Klosterkirche
38 HELMBRECHTS 13.07. Sonntag · neděle 20.00 Uhr · hodin, Johanniskirche kostel, Luitpoldstraße
39 FRANTIŠKOVY LÁZNĚ 14.07. pondělí · Montag 18.00 hodin · Uhr, Pavilon Solného a Lučního pramene, ul. 5. května Pavillon der Salz- und Wiesenquelle
40 WALDSASSEN 15.07. Harmoniesaal im ehemaligen Abtschloß Harmoniesaal v bývalém opatství, Basilikaplatz
41 AUERBACH/VOGTLAND 16.07. Mittwoch · středa 18.30 Uhr · hodin, Göltzschtalgalerie Nicolaikirche Alte Rodewischer Straße 2
42 LOUNY 17.07. čtvrtek · Donnerstag 18.00 hodin · Uhr, kostel sv. Mikuláše Kirche, ul. Beneše z Loun
43 BAD BRAMBACH 18.07. Michaelis-Kirche · Kostel
44 MARKTLEUTHEN 18.07. hodin, Stadthalle
45 ŽLUTICE 19.07. sobota · Samstag 14.00 hodin · Uhr , kostel sv. Petra a Pavla Kirche, Dukelských hrdinů
46 MÖDLAREUTH (GEFELL & TÖPEN) 19.07. sobota 18.00 Uhr · hodin, Deutsch-deutsches Museum za špatného počasí v Muzeu
47 SOKOLOV 20.07. zámecké nádvoří Schloß, Zámecká za špatného počasí v kostele Sv. AntonínaPaduánského, Staré nám. ·bei schlechtem Wetter bei der Antonius-von-Padua-Kirche
48
MARKTREDWITZ 22.07. Firma Sigmund Scherdel, Scherdelstraße 2
49 JÁCHYMOV 23.07. Špitální kostelík Všech svatých · Hospitalkirche Bělohorská
50 TANNENBERGSTHAL 24.07. Martin-Luther-Kirche Am Kirchberg
51 DIPPOLDISWALDE 25.07. Kulturzentrum Parksäle Dr.-Friedrichs-Str. 25
52 LANDWÜST
- MARKNEUKIRCHEN 26.07. hodin, Vogtländisches Freilichtmuseum
53 BEČOV NAD TEPLOU
26.07. hodin · Uhr zámecká kaple Schloß, nám. 5. května
54
KLEINLOSNITZ (ZELL) 26.07. 19.00 Uhr · hodin Oberfränkisches Bauernhofmuseum
55 REGNITZLOSAU 27.07. Aegidienkirche kostel, Schulstraße
56 MISSLAREUTH (REUTH) 31.07. Scheune stodola
57
KARLOVY VARY 01.08. kostel sv. Maří Magdalény · Kirche náměstí Svobody 2
58 PILGRAMSREUTH (REHAU) 01.08.
Dorfkirche · kostel
59
KYNŠPERK NAD OHŘÍ 02.08. ev. kostel Vykupitele · Ev. Kirche ulice
60 NEUALBENREUTH/OBERPFALZ 02.08. sobota 20.30 Uhr · hodin Kath. Pfarrkirche St. Laurentius
61 KADAŇ 03.08. neděle · Sonntag 15.00 hodin · Uhr, kostel Povýšení sv. Kříže Kirche, Mírové náměstí
|